niedziela, 30 sierpnia 2020

LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 30.08.2020

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska VI - I (Skoczów) Sezon: 2020/2021.

Mecz 2020:20

LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice 30.08.2020 (1-5) 6-Poziom

Att: 170 H: 16:00 Cena: 5 zł FOT MOV

Stadion LKS Pogórze

W Pogórzu zmiana szablonu biletu :P.

W życiu pewna jest śmierć, podatki i dopisać można jeszcze mecze w Pogórzu w niedzielę o 11 rano. Tym razem z jakiegoś powodu zawody przesunięto na 16-tą.

Częściowo kryta, trybuna dla tłumów.

Goście na czerwono-czarno.

Tylko pozazdrościć tak dużej tablicy świetlnej. W dodatku czas po regulaminowym czasie nie zatrzymywał się.

Chyba zawodnik meczu tj. Worek Łukasz.

Od początku spotkania goście ostro ruszyli na gospodarzy. Często akcje pogórzan były rozbijane już na ich połowie. Na gole nie trzeba było więc długo czekać i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-3. Wszystkie gole padły ze stałych fragmentów gry (dwa na filmie). W drugiej części gry w dalszym ciągu przeważała Spójnia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-5. Honorowy gol dla gospodarzy padł po błędzie bramkarza.

Po 22 meczach wyjazdowych Spójni w lidze na których byłem, klub ten w końcu odnotował wygraną. Klątwa została przełamana. Tak jak Tomasz Hajto wymienił kiedyś zwycięski skład Kaiserslautern, tak i ja wymienię skład Spójni :P: Salach, Trzaskoma, Potrząsaj, Demczak, Wiącek, Nowak, Kopiec -> Janiszewski, Penkala -> Szmidt, Worek, Śleziona -> Janulek, Gabrysiak -> Górczyński. Co ciekawe, wszystkie pięć spotkań tej grupy ligi okręgowej, zakończyły się wygraną gości.