sobota, 26 października 2019

Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Goleszów 26.10.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa Skoczów-Żywiec; Sezon 2019/2020.
Mecz 2019: 76

Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Goleszów 26.10.2019 (5-2) 6-Poziom
Att: 110 H: 15:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

W końcu na meczach w obecnym sezonie skończył się nakład biletów z poprzednich rozgrywek i pomimo posiadanego karnetu, zakupiłem wejściówkę. Co ciekawe na bilecie widnieje moja fotka z grupą juniorów. Zdjęcie pochodzi z meczu Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 21.09.2019.

Spójnia na czerwono - czarno.

W tym sezonie widziałem cztery rzuty karne dla Spójni z czego został wykorzystany tylko jeden. W dniu dzisiejszym znowu jedenastka nie została zamieniona na gola (film).

Ciąg dalszy pięknej październikowej pogody, przy temperaturze około 20 stopni C.

Po prawej 20-letni Konrad Bukowczan. O nim poniżej.

Jak nie dzisiaj to kiedy? Spójnia bowiem podejmowała ostatnią drużynę w tabeli z jednym wygranym meczem na koncie. Na początku pierwszej połowy przy wyniku 0-0 mogło być różnie, ale to jednak Spójnia wyszła na prowadzenie. Szybko dorzucili trzy kolejne bramki i do przerwy było łatwo i przyjemnie. Mogło być nawet 5-0 ale z niewiadomych powodów sędzia odgwizdał faul w polu karnym w której to sytuacji piłka jednocześnie wpadła do siatki. Następnie jak już wspomniałem karny nie został zamieniony na gola. Na początku drugiej połowy katastrofa gospodarzy, ponieważ dali sobie strzelić dwa gole po jakiś rykoszetach itp. Mogło być 5-0, albo nawet 6-0 a zrobiło się 4-2, po czym sunęły kolejne ataki gości. Sytuację uspokoiła czwarta bramka Konrada Bukowczana. Spójnia wygrała 5-2 a samo zwycięstwo nie przyszło bezstresowo. Ciekawostką jest fakt, iż po czwartej bramce gospodarzy, na kolejne trafienie Spójni, kibice  musieli czekać aż 51 minut.

Był to prawdopodobnie mój ostatni mecz w Zebrzydowicach w tym roku tak więc byle do wiosny.