Fotorelacja wraz z opisem z meczu: A-klasa Sosnowiec; Sezon 2019/2020.
Ground nr 430

CKS Czeladź - KS Gminy Psary 12.10.2019 (5-2) 7-Poziom
Att: 150 H: 15:00 Cena: 4 zł FOT MOV
Stadion im. J. Pawełczyka (Czeladź)

Na meczu CKS Czeladź - KS Gminy Psary wyjątkowo poprosiłem o dwa bilety nie wiedząc, iż losowane są numery wejściówek w celu wręczenia nagród. Otrzymałem bez problemu drugi za darmo, który okazał się szczęśliwy #44 . Dostałem kubek CKS-u a osoba wręczająca zaprosiła mnie na następne mecze, na których będą kolejne losowania gadżetów. Szablon jak widać bardzo ładny, oklejony grubą folią, niczym karnet.

Wejście na obiekt.

Czeladź to Zagłębie Dąbrowskie, czyli teren gdzie kibicuje się... warszawskiej Legii.

Na mecz do Czeladzi wybierałem się już od dawna, ze względu na piękny stary stadion CKS-u.

Trybuna główna.

Plakat meczowy.

Wewnątrz trybuny krytej.

Tunel na boisko, którym wychodzą piłkarze.

Czeladź na biało.

Na niebiesko Klub Sportowy Gminy Psary, czyli twór jakby reprezentujący piłkę całej gminy. Co ciekawe w Gminie tej jest jeszcze jeden klub o nazwie Iskra, z którym za tydzień rozegrają mecz derbowy.

Kibice gospodarzy utworzyli 25-osobowy młyn. Zaistniał z dopingiem, ale bez piro.

Oglądając mecz z trybuny głównej, zdecydowanie za dużo elementów dekoracji stadionowej zasłania płytę boiska.

Niektórzy kibice pojawili się na meczu raptem tylko na 10 minut.

Wraz z biletem wręczany był prosty 4-stornicowy program meczowy w cenie 0,00 zł.

W drodze po nagrodę z losowania numerów biletów.

I już z nagrodą w postaci kubka.

Widok z balkonika był bardzo ładny. Po odbiorze nagrody mogłem wejść i porobić fotki. Według plakatu meczowego, cena biletu na to miejsce nie wynosiła 4 a 10 złotówek.

Była piękna pogoda tego październikowego dnia i piękny mecz jaki często się nie zdarza. Otóż do tej pory przypominam sobie na szybko tylko jeden mecz w którym jedna z drużyn przegrywała co najmniej 0-2 i ostatecznie wygrała zawody. Tak było właśnie w dniu dzisiejszym. Kibice jeszcze nie rozsiedli się w swoich fotelikach, a goście prowadzili już 1-0. Jeszcze przed przerwą po błędzie obrony i strzale do pustej bramki, KS Gminy Psary prowadził 2-0. Ostatecznie pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 2-1. Po przerwie gra gospodarzy wyglądała już zdecydowanie lepiej. Co prawda zmarnowali rzut karny, ale już drugą jedenastkę zamienili na gola. Poza tym strzelili jeszcze trzy bramki o ostatecznie wygrali ten mecz 5-2.

Na koniec raz jeszcze piękny kubek w pełnej krasie, po rozpakowaniu.