sobota, 1 czerwca 2019

TJ Havirov-Dolni Datyne - Moravan Oldrisov 01.06.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A1A - Krajský přebor mužu: sezon 2018/2019.
Mecz 2019: 33
Ground nr: 412

TJ Havirov-Dolni Datyne - Moravan Oldrisov 01.06.2019 (2-1) 5-Poziom-Czechy
Att: 80 H: 17:00 Cena: 30 Kc FOT MOV
Stadion TJ Havirov-Dolni Datyne

Bilet związkowy.

Obiekt wita kibiców wyremontowanym parkingiem i nową drogą. Obecnie termomodernizacji poddawany jest budynek klubowy.

Coś pięknego... obok płyty głównej powstało nie za małe i jednocześnie nie za duże boisko do piłki nożnej, ogrodzone wysokim płotem i z nawierzchnią jaką lubię. Boisko posiada oświetlenie, tablice do gry w kosza i dodatkowe linie do tenisa ziemnego. Chciałbym mieć coś takiego obok domu.

Linia dla kibiców.

Zawsze się zastanawiam, co dzieje się z tymi materiałami filmowymi, które nagrywa ktoś z danego klubu. Rzadko się zdarza, aby można było po meczu znaleźć jakiś skrót w internecie.

JZD Arena.

Czy kolorystyka strojów drużyny gospodarzy daje radę? :)

Murawa w Datynii Dolnej przygotowana była perfekcyjnie.

Punkt kateringowy.

W pierwszej połowie jeden ze starszych kibiców kości zapytał mnie, daleko stąd jest do Hawierzowa. Pomyślałem sobie w pierwszej chwili... przecież my jesteśmy w Hawierzowie :P. Fakt faktem Dolni Datyne leży trochę na uboczu tego miasta. Z kolei inny kibic w czasie meczu upomniał się o program meczowy! W czasie tego spotkania, akurat ich nie było, podobnie jak różnego rodzaju losowań nagród dla widzów. Było natomiast piwo i gięta.

Co ciekawe, po raz ostatni na meczu w Czechach byłem prawie aż 1,5 miesiąca temu.

W mecz lepiej weszli goście, którzy prowadzili po 10 minutach 1-0. Do przerwy było jednak 1-1. Po przerwie zarysowywała się coraz większa dominacja gospodarzy, co zakończyło się golem dla nich. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

To miał być ostatni obiekt piłkarski zaliczony przeze mnie w promieniu 25 km od domu, gdzie swoje oficjalne mecze rozgrywają drużyny seniorów. Okazało się, że zapomniałem o klubie Naprzód 37 Krzyżkowice. Obecnie na 163 pozycyjnej liście jest też kilka obiektów, które zaliczyłem w czasie meczu sparingowego seniorów, juniorów lub są to boczne boiska, leżące obok odwiedzonych głównych, które zaliczyłem "przy okazji".

W drodze do domu z widokiem na blokowiska sypialnego Hawierzowa.

Już niedługo granica w Petrovicach u Karvine.