niedziela, 16 czerwca 2019

LKS Kończyce Małe - LKS Bestwina 16.06.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Klasa okręgowa 2018/2019 grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2019: 42

LKS Kończyce Małe - LKS Bestwina 16.06.2019 (0-6) 6-Poziom
Att: 100 H: 15:00 Cena: 0 zł FOT MOV
Stadion LKS Kończyce Małe

Po nieco nieudanym porannym meczu w Smilovicach, kiedy odbyła się tylko pierwsza połowa, niemal w ostatniej chwili postanowiłem pojechać na jeszcze jedno spotkanie.

Czytelne przesłanie.

Gospodarze na żółto-czarno. Obie ekipy założyły czarne spodenki.

Na tym meczu publiczność nie zebrała się zbyt licznie.

Kończyce będący na ostatnim miejscu, podejmowali Bestwinę z pierwszej piątki tabeli. Faworyt meczu był jeden, tj. goście. Do przerwy było jednak 0-0, pomimo ataków Bestwiny. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał i ostatecznie goście wygrali 6-0.

Ciężkie są to chwile dla futbolu w Kończycach Małych. Jako jedyni z bielskiej okręgówki spadną w tym sezonie do A-klasy. W dodatku ich narybek kilka dni wcześniej dał popis w meczu derbowym ze Spójnią (zdjęcie).