niedziela, 11 listopada 2018

LKS Kończyce Małe - Orzeł Łękawica 11.11.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2018: 73

LKS Kończyce Małe - Orzeł Łękawica 11.11.2018 (1-1) 6-Poziom
Att: 180 H: 14:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion LKS Kończyce Małe

W niedzielę nie miałem zbytnio ochoty odkrywać nowe destynacje i udałem się na bardzo lokalną piłkę. Przy takich domowych meczach nowy szablon biletu jest zawsze w cenie i właśnie tym razem mi się udało. LKS posiada bowiem jubileuszowy bilet-cegiełkę z okazji 50-lecia klubu.

Wjeżdżając do Kończyc Małych, 20 metrów za tablicą miejscowości, stoi kolejna z informacja jak dojechać na Stadion... lokalnego rywala Spójni Zebrzydowice. Co ciekawe obiekt Spójni leży w Zebrzydowicach, a nie w Kończycach.

Plakat meczowy.

Gospodarze na żółto-czarno.

Publiczność w Kończycach dopisuje, pomimo kiepskiej gry ich pupili. Na trybunach nie brakowało jednak fanów z Łękawicy jak i... Zebrzydowic.

Idealne przyjęcie.

Mecz rozegrano w dniu 100-rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Ciekawe, czy można pożyczyć.

Pomimo tego, iż byłem w tym roku już dwa razy na domowym meczu Kończyc, wybrałem się jednak trzeci raz. Powodem był awans klubu do ligi okręgowej w której nie radzą sobie najlepiej. Do tej pory w sezonie odnieśli raptem jedną wygraną i prawdopodobnie z hukiem wrócą do A-klasy skoczowskiej. Początek tego meczu mieli kiepski. Gospodarze mieli problem nie tyle co z wyjściem z własnej połowy, a z połowy połowy. Gol na gości nie był niespodzianką. Zaskoczeniem była natomiast bramka na 1-1 dla LKS-u. W drugiej połowie więcej z gry mieli goście, chociaż gospodarze także mieli swoje sytuacje. Ostatecznie wynik 1-1 już się nie zmienił.