sobota, 5 sierpnia 2017

Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 05.08.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2017: 50
Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna 05.08.2017 (2-2) 6-Poziom 
Att:140 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV 
Stadion Spójnia Zebrzydowice


Chyba czasem ktoś czyta moje wypociny. Bilety ostatnio tak często zmieniają się w Zebrzydowicach, że nie nadążam z ich kolekcjonowaniem. Z kolei w czasie tego meczu pojawiła się kiełbasa dla widzów! Szkoda, że spiker tego nie ogłosił.


Spójnia na czerwono-czarno.

Spójnia i Pruchna zaraz rozpoczną pierwszy mecz nowego sezonu bielskiej ligi okręgowej.

Pięknie jest obecnie oglądać mecze w Polsce, kiedy reprezentacja tego kraju jest na szóstym miejscu w rankingu FIFA! W sierpniu ma być jeszcze lepiej, bo mają awansować o jedną pozycję.


Tym razem aż brakowało miejsca na ławie. :)


W Pruchnej gra kilku zawodników rodem z Jastrzębia-Zdroju o bogatej przeszłości. W bramce były bramkarz ROW-u Rybnik, czyli Andrzej Skrocki. Na zdjęciu nie kto inny jak Robert Żbikowski, który ma za sobą występy w GKS-ie Jastrzębie, kiedy grał na drugim poziomie rozgrywkowym.

W tym samym czasie co Żbikowski w Jastrzębiu grał także Mariusz Adaszek. Ponadto występował za granicą w Fotbalu Trinec oraz Arce... Chicago.

Marcin Bednarek podobnie jak Adaszek, grał w Jastrzębiu i Trincu. Ponadto zaliczył występy na poziomie Ekstraklasy w Wodzisławiu Śląskim.

Kiedy sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy, spiker zamiast przypomnieć wynik tego meczu, najpierw ogłosił rezultat spotkania Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie.

Po składnej akcji najpierw na prowadzenie wyszli goście (bramka na filmie). Chwilę później wyrównali gospodarze, po silnym strzale po ziemi z odległości 10 metrów. Po przerwie na prowadzenie wyszła Spójnia, po przepięknym strzale głową. W doliczonym czasie gry Pruchna wyrównała po strzale z najbliższej odległości. Mecz zakończył się chyba sprawiedliwym remisem, ze wskazaniem na gospodarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz