niedziela, 30 kwietnia 2017

WSS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 30.04.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2017: 23
WSS Wisła - Błyskawica Drogomyśl 30.04.2017 (3-2) 6-Poziom 
Att:200 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion OS Start (Wisła)


W tym roku meczowy długi weekend majowy rozpoczął się nietypowo, bo już w... kwietniu. Po wczorajszym meczu w Żernicy, dzisiaj wybór padł na Wisłę. Zdecydowało przeniesienie meczu ze stadionu, gdzie zazwyczaj gra Wisła, czyli z Jonidła na obiekt w słynnym Ośrodku Sportowym Start, gdzie wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Dodatkowo wyjazd mogłem połączyć z wypoczynkiem. Wracając do Stadionu Jonidło to byłem już tam kiedyś na meczu - Link. Wtedy jednak nie miałem pamiątki w postaci biletu, gdyż wszedłem na obiekt, kiedy jeszcze kasy nie były otarte. Po dzisiejszym meczu kolejna wejściówka powędrowała do kolekcji.

Wszyscy na meczing jadooo...

No i jest Wisła w Wiśle.

Do meczu jeszcze kilka godzin, a wielu kibiców już w centrum Wisły.
Budynki Ośrodka Start, jakżeby inaczej, przy ulicy Olimpijskiej.

W budynkach ośrodka olimpijskie coś tam coś tam.

Wejście na stadion. Czerwonego dywanu jedynie brak.


Trybuna jest nowoczesna ale i tak ktoś musiał wpaść na "super" pomysł aby postawić przed nią maszt oświetleniowy.Z trybuny można podziwiać piękne widoki górskie.

Tak na tym meczu wyglądały ławki rezerwowych.

Wisła na czerwono.Na środku trybuny kamerka ekipy Beskidzkiej Piłki. To że mecze niższych lig są w dzisiejszych czasach nagrywane, nie powinno nikogo dziwić. W tym przypadku mecz dodatkowo był na żywo transmitowany na kanale YouTube.


Baseny ośrodka chyba od dawna już są nieczynne.

Nietypowa cena tej kiełby :P.

W przerwie meczu piękną trybunę krytą zamieniłem na nieco gorszą. Za to było bliżej do piwa.Cały mecz toczył się pod wyraźne dyktando faworyzowanych gospodarzy, ale tylko zwycięstwem 3-2 drużyny Wisły zakończyło się to spotkanie. Co ciekawe, to goście wyszli na prowadzenie w tym meczu. Po strzale z około 16 metrów piłka jeszcze odbiła się od słupka. Kolejne trzy bramki strzelili już zawodnicy WSS. W doliczonym czasie gry, Drogomyśl zmniejszył rozmiary porażki doprowadzając do wyniku 3-2. Tabela: 1 i 8.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz