Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice III.

Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz 01.04.2017 (1-1) 6-Poziom

Syrynia to miasto graniczące z Wodzisławiem Śląskim, jednak kibicuje się tutaj Górnikowi Zabrze.

Obiekt w Syrynii ma jedną trybunę.

To prawdopodobnie sektor gości.

Spiker w akcji.

Rafako na czerwono.

Pogoda tego dnia była rewelacyjna. Jeszcze tydzień temu w sobotę w Chorzowie oglądałem mecz w zimowej kurtce, natomiast dzisiaj  założyłem tylko krótki rękaw.

Bramkarz gospodarzy popisał się oryginalnym trykotem oraz nieudaną interwencją przy pierwszej bramce, o której mowa w podsumowaniu.

Po lewej wyróżniająca się postać na boisku, czyli Japończyk Sho Nakamura.

Teren za trybuną.

Budynek klubowy z szatniami.

Widzów doliczyłem się około 180.

W pierwszej połowie przeważała drużyna Naprzodu ale gola w tej części gry zdobyli tylko goście, po ewidentnym błędzie bramkarza. Wychodząc z bramki przed linię 16 metra nie trafił nogą w piłkę, po czym zawodnikowi Rafako pozostało jedynie trafić do pustej bramki. Po przerwie mecz się wyrównał, a gra była bardzo ciekawa i żywiołowa z obu stron. Szczególnie ciekawą grę w rozgrywaniu piłki prezentowała drużyna Rafako, gdzie wyróżniał się w/w Japończyk. Trwało to do momentu wyrównującego gola. Po strzale głową piła wpadła do bramki odbijając się od słupka. Wynik końcowy 1-1. Tabela: 4 i 5.