sobota, 25 marca 2017

Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Miedary 25.03.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV.
Mecz 2017: 11
Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Miedary 25.03.2017 (1-2) 6-Poziom 
Att:40 H:15:30 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Miejski ul. Lompy (Chorzów)


Oficjalnie stadion jest przy ulicy Lompy. Główne wejście jest jednak od strony ul. Filarowej.


Na meczu AKS-y na tym obiekcie byłem już parę lat temu. Wtedy jednak nie zaliczyłem pełnego meczu. Tym razem nie było spóźnienia ale z kolei nie było sprzedaży biletów, pomimo informacji o cenie na plakacie. Jeżeli szata graficzna się nie zmieniła, wejściówki są bardzo oryginalne, ponieważ są jednymi z mniejszych jakie mam w kolekcji - Link.

Budynek, gdzie przebierali się zawodnicy.


Wyzwolenie na zielono-biało.
Pogoda piękna lecz temperatura minimalnie była za niska.
Z ósmego piętra jest pewnie piękny widok...

... na stadion.


Kibiców mało pojawiło się na meczu. Pewnie wielu tutejszej ludności wybrało derbowy mecz na słynnej Skałce w pobliskich Świętochłowicach, pomiędzy Śląskiem a Lipinami.Oba mecze rozpoczęły się o tej samej porze w ramach tych samych rozgrywek ligowych.


Ale bym sobie rzucił takim młotem :).Wyzwolenie to klub wielosekcyjny.

Na jednego kibica przypadało wiele wolnych miejsc. Jeden z nich szczególnie rzucił mi się w oko. Młody fan przez pełne 90 minut, chodził po koronie obiektu tam i z powrotem, oczywiście patrząc jednocześnie na plac gry.W końcówce meczu, wyrównującego gola próbował zdobyć nawet bramkarz chorzowian. Najpierw jednak dwa gole...

...zdobyli goście. Może ich przewaga nie była znacząca ale do przerwy prowadzili 2-0. W drugiej części gry gospodarze zdobyli kontaktowego gola i jak to była w takich sytuacjach złapali wiatr w żagle, aby zdobyć wyrównującego gola. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1. Tabela: 12 i 4.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz