Fotorelacja wraz z opisem z meczu IV liga 2016/2017, grupa: śląska II.

Polonia Łaziska Górne - Iskra Pszczyna 18.03.2017 (4-2) 5-Poziom

Przy wejściu wraz z biletem można było dostać regionalną gazetę i terminarz klubowy.

Obiekt wyposażony jest w około 850 krzesełek. Według mnie w około boiska zmieściłoby się minimum 15 tysięcy fotelików.

Gospodarze na biało-czarno.

Ciekawe ujęcie, gdzie nie widać zawodników Iskry.

Na sobotę zapowiadano deszcz. Na szczęście w czasie meczu tylko przez kilkanaście minut lekko padało.

Boisko treningowe z trybuną.

Sektor gości.

Statyw 6-nożny.

Na pierwszym planie zawodnik Pszczyny, czyli Bartłomiej Grabczyński. Niegdyś był czołowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie w I-lidze (2 poziom).

Początek meczu był niemrawy i nudny. Jako pierwsi rozkręcili się faworyzowani gospodarze i jeszcze przed przerwą prowadzili i to wysoko bo aż 3-0. W przerwie meczu spiker tak bardzo był zachwycony grą zawodników, że poprosił fanów by ci pozostali po meczu aby podziękować piłkarzom za swoją piękną grę. Po przerwie stało się coś nieoczekiwanego, ponieważ po stałych fragmentach gry, Iskra doprowadziła do stanu 3-2 i była blisko strzelenia wyrównującej bramki. W ostatniej minucie meczu Polonia strzeliła z rzutu karnego gola na 4-2  i takim wynikiem zakończył się mecz. Tabela: 9 i 16.

Suplement: Było to 78 spotkanie z rzędu i ostatnie w którym widziałem minimum jednego gola. Jest to oczywiście mój rekord. Passa trwała od dnia 09.04.2016.