niedziela, 1 listopada 2015

Inter Petrovice (Petrovice u Karvine) - Slovan Orlová 01.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 13 kolejki: Moravskoslezský kraj › 2015 A3C - I.B třída mužů sk. C Karvina.

Inter Petrovice (Petrovice u Karvine) - Slovan Orlová 01.11.2015 (1-3) 7-Poziom-Czechy
Att:110 H:14:00 Cena: 20Kc FOT MOV
Stadion Inter Petrovice

Miłe zaskoczenie, ponieważ nie wiedzieć czemu, nie spodziewałem się biletów na tym meczu.

Inter Petrovice, albo jak kto woli Internazional, to najbliżej położony zagraniczny klub, od mojego miejsca zamieszkania. Do tej pory na tym stadionie zaliczyłem raptem dwa mecze. Pomimo tego, pewnie trzeciej wizyty szybko by nie było, ale niniejsze spotkanie zaplanowano na niedzielę w dzień Wszystkich Świętych. W Polsce tego dnia nie są rozgrywane żadne mecze, co innego w ateistycznych Czechach. Po grobhoppingu mogłem udać się właśnie na mecz do Petrovic. Pierwszy mecz jaki widziałem na tym stadionie także rozegrano, kiedy w Polsce nikt nie grał. Miało to miejsce w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, parę lat temu.

Klubowa knajpa z jasnym przesłaniem.

W klubowej knajpie oglądano Agnieszkę Radwańską. Podobno dzisiaj odniosła największy sukces w dotychczasowej karierze, wygrywając jakiś turniej. :P

Gospodarze na biało-czerwono.

Trybuna w tle chyba robi pozytywne wrażenie?

Jak na 01.11 pogoda była zdecydowanie ponad normę. W południe to nawet w kurtce było za ciepło.

Bramkarz gospodarzy. Więcej o nim poniżej.

Sugerując się pozycjami w tabeli, dość nieoczekiwanie mecz lepiej ułożył się dla gości, którzy do przerwy prowadzili 2-0. Po przerwie, głównie za sprawą gospodarzy, spotkanie się ożywiło. Pomimo ich ataków, kolejnego gola zdobyli jednak goście po składnej akcji (gol na filmie). Do niecodziennej sytuacji doszło w końcówce meczu, gdzie rozmiary porażki gospodarzy zmniejszył... ich bramkarz. Sytuacja tym dziwniejsza, iż stało się to po strzale z rzutu karnego (gol na filmie). Z reguły bramkarze strzelają karne, kiedy ich drużyna prowadzi wysoko w meczu. Wynik końcowy: 1-3. Tabela: 4 i 9.