sobota, 31 października 2015

Wilki Wilcza - Czarni Pyskowice 31.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 13 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Wilki Wilcza - Czarni Pyskowice 31.10.2015 (1-2) 6-Poziom 
Att:70 H:13:00 Cena: 6zł FOT MOV
Stadion Wilki Wilcza


W czasie moich bliższych podróży piłkarskich, często przejeżdżam przez Wilczę. Tym razem znacznie zwolniłem, bo też mamy akcję znicz i udałem się po raz trzeci na domowe spotkanie Wilków. Poprzednie wizyty miały miejsce w 2011 i 2013, więc w 2015 musiałem się pojawić. Wejściówki od poprzedniej wizyty nie zmieniły się, no może poza tym, że nie jest to już bilet a cegiełka. Cena nie uległa zmianie.Za każdym razem kiedy pojawiam się na meczu w Wilczy, obiekt jest coraz bardziej nowoczesny. Obecnie najbardziej rzuca się w oczy nowa trybuna kryta, z profilu nieco przypominająca stare brytyjskie trybuny.

Bar Oldboy dalej ma się dobrze. :)

Wilcza przystępowała do tego spotkania jako lider tabeli.

Gospodarze na zielono.Z drugiego rzędu trybuny krytej jest bardzo ograniczona widoczność, z powodu ławek rezerwowych, oraz...

...podpór dachowych.

Jak na lidera rozgrywek, mało widzów pofatygowało się na mecz.

Dzień przywitała mgła. Jak widać, w czasie meczu, nie do końca została rozwiana.

Stadion w Wilczy to prawdziwy ogród botaniczny. :P

Z daleka trybuna prezentuje się bardzo efektownie.


Bramkarz Pyskowic dokonywał cudów w bramce.

Spotkanie miało dziwny przebieg. Zgodnie z planem atakowali gospodarze, natomiast bramkę zdobyli goście. Jeden z zawodników gości pięknie podał piłkę, pomiędzy obrońcami gospodarzy, do swojego kolegi z drużyny, któremu nie pozostało nic innego jak w rozpędzie minąć bramkarza i strzelić do pustej bramki. W drugiej połowie gospodarzom w końcu udało się strzelić gola po strzale głową. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki dla Wilków to tylko kwestia czasu, drugiego gola zdobyli goście. Co ciekawe, była to kopia ich pierwszej bramki. Ostatecznie wynik już się nie zmienił tzn. wygrali goście 2-1.

Po końcowym gwizdu trybuna szybko opustoszała. Wilcza utraciła fotel lidera (3 miejsce), a tym samym w tej miejscowości zapanowała grobowa atmosfera. Goście pozostali na siódmym miejscu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz