niedziela, 3 maja 2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 18 kolejki: Klasa B 2014/2015, grupa: Rybnik.

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Żar Szeroka (Jastrzębie Zdrój) 03.05.2015 (6-5)
8-Poziom Att:90 H:16:30 Cena: 5FOT MOV
Stadion Płomień Czuchów

Meczu w Czuchowie nie planowałem, zwłaszcza że byłem tutaj wcześniej już dwa razy. Na ostatni dzień długiego weekendu nie miałem jakoś pomysłu na nowe zdobycze stadionowe. Zdecydowałem, że pojadę zobaczyć na wyjeździe jak poradzi sobie dobrze mi znany Żar. Magnesem była także liczba bramek jaka pada ostatnio w meczach Żaru, a pada ich nie mało.

Mecz było o przysłowiowe 6 punktów. W 14 zespołowej lidze spotkały się drużyny z miejsc 12 i 13. Gospodarze na czerwono.

Ławka rezerwowych dla gości.

Prowokowani słownie przez kibiców gospodarzy zawodnicy z Szerokiej, pod koniec 1 połowy nie wytrzymali napięcia i nie pozostali im dłużni. Szczególnie agresywny był chuligan po 50-tce w białej kościelnej koszuli i spodniach (zdjęcie). Zapraszał nawet do pojedynku poza płytą boiska zawodnika Żaru.

Po zamieszkach zupełnie nieoczekiwanie pojawiły się dwa radiowozy.

Kultura trenera gospodarzy musi być!

Mecz nie zawiódł, w którym padło sporo bramek. Najmocniejszy był początek, kiedy na prowadzenie wyszli goście. Po dwóch minutach i dwóch przeprowadzonych akcjach było już 2-1 dla gospodarzy!! Następnie szybko strzelili kolejne gole i zrobiło się 5-1. Pod koniec pierwszej połowy Żar złapał oddech i było już tylko 5-3 dla gospodarzy. Po przerwie to kolejny go dla Czuchowa i dwa dla Żaru. Na wyrównanie zabrakło czasu i wynikiem 6-5 zakończyło się to spotkanie.