wtorek, 26 maja 2015

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Naprzód Czyżowice 26.05.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 26 kolejki: Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice III.

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) - Naprzód Czyżowice 26.05.2015 (1-2)
6-Poziom Att:70 H:18:00 Cena: 0FOT MOV
Stadion Granica Ruptawa

Deszczowa pogoda nie zachęcała do pójścia na mecz. Zdecydowałem jednak, iż trzeba podreperować ilość tegorocznych meczów, chociażby spotkaniem w mojej okolicy. Zawody jak i całą kolejkę zaplanowano dosyć nietypowo bo na wtorek, w Dzień Matki. A czy może ktoś próbował zabrać dzisiaj swoją mamę na jakiś mecz? :P

Niektórzy kibice byli wyposażeni w gorącą herbatkę i słusznie.
Niektórzy kibice byli natomiast zdziwieni, ponieważ tego dnia nie było sprzedaży biletów.

Granica na biało-czarno.

Flaga Granicy.

Etatowy wyławiacz piłek z rowu, w czasie tutejszych meczów.

Drugi wyławiacz piłek ze straży pożarnej, lekko się spóźnił na drugą połowę i dlatego zwrócił się z pytaniem do kibiców czy dalej jest wynik 1-0. Najlepsze było to, że wcześniej żadna bramka nie padła. Mógł mieć jednak na myśli nieuznaną bramkę gości. Później spokojnie stanął obok trybuny krytej i otworzył sobie piwo.

Kiedy w połowie drugiej połowy goście przeprowadzili potrójną zmianę (na zdjęciu zawodnicy którzy zeszli z boiska), minutę później po ładnym strzale zza pola karnego gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0. Goście (12 miejsce w lidze) zdołali jednak się pozbierać i nie dość że wyrównali, to strzelili także zwycięskiego gola.

Wynikiem 1-2 zakończyło się to spotkanie. Przed tym meczem zdecydowanym faworytem byli jednak gospodarze. Zajmująca pozycję lidera Granica, przy zwycięstwie i korzystnym rozstrzygnięciu innych spotkań, mogła już dzisiaj na 4 kolejki przed końcem zapewnić sobie awans. Piłkarze z szampanami muszą jednak poczekać, podobnie jak kibice z dyskusjami na trybunach czy okręgowy związek pozwoli grać Granicy w IV lidze na tutejszym, malutkim E'stadio de Libowiec.