sobota, 14 marca 2015

MFK Karvina - FK MAS Taborsko (Tabor) 14.03.2015 Stadion Kovona

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 18 kolejki: Narodni liga 2014/2015.

MFK Karvina - FK MAS Taborsko (Tabor) 14.03.2015 (2-2) 2-Poziom-Czechy  
Att:726 H:10:15 Cena: 40Kc FOT MOV
Stadion Kovona (Karvina)


To mój drugi z rzędu mecz z udziałem MFK Karvina i już piąty w tym roku na ziemi czeskiej. W całym poprzednim roku byłem raptem na sześciu meczach w Czechach. Oznacza to, że już w marcu, niemal cała roczna norma została wykonana.

Z powodu budowy nowego Stadionu Miejskiego (Zdjęcie z lutego 2015), drużyna MFK od rundy jesiennej 2014 rozgrywa swoje mecze na zastępczym Stadionie...

...Kovona, obok basenu. Jak widać miejscowi mają wyrobione swoje zdanie, na temat wielkich turniejów piłkarskich.Przyznać trzeba, że robi wrażenie widoczna niebieska trybuna na miejsca stojące. :)

Na samej górze trybuny krytej człowiek nie czuje się zbyt pewnie, ze względu na prześwity między deskami.


To była kiedyś trybuna główna z dachem. Później dach  rozebrano, trybuny pokryto blachą, a boisko zostało obrócone o 90 stopni.

Karvina na biało-czarno.


Tak wygląda trybuna VIP wg oznaczeń na stadionie.Czarnoskóry zawodnik gości w pewnym momencie z niedowierzaniem spojrzał w to miejsce trybuny krytej, z której wydobył się odgłos małpy.

Po Pardubicach i Kolinie tydzień temu, to już trzecie meczowe śniadanie, kiedy spotkanie zaplanowano na 10:15.
Mecz od początku był wyrównany, ale to goście strzelili pierwszą, a zaraz na początku drugiej połowy drugą bramkę. Potem w końcu Karvina się przebudziła, co potwierdzili dwoma golami. Spotkanie w końcu się ożywiło i pomimo wielu sytuacji dla gospodarzy, nie zdołali wygrać tego meczu. Pozycje w tabeli: 7 i 4.

Na koniec stadion Kovona, który sfotografowałem we wrześniu 2006 roku. Trochę się zmienił od tego czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz