Fotorelacja wraz z opisem z meczu 14 kolejki: Klasa B 2014/2015, grupa: Zabrze.

Gwarek II Ornontowice - Piast Pawłów (Zabrze) 22.03.2015 (1-3) 8-Poziom
Att:35 H:11:00 Cena: 0FOT MOV
Stadion GOSPiR (Ornontowice)

Jak słusznie informował plakat, mecz nie był biletowany.

W Hiszpanii mają dzisiaj swoje El Clasico. W ósmej Lidze Mistrzów, Podokręgu Zabrze mieli dzisiaj i swoje. Lider tabeli, czyli rezerwy Gwarka podejmowały wicelidera Piasta Pawłów.

Jeszcze wczoraj w sobotę, kiedy nie mogłem pójść na żaden mecz, było piękne słońce i ciepło. W dniu dzisiejszym natomiast było ledwo 5 stopni na plusie.

Widzów malutko jak na taki klasyk, bo ledwo 40.

Gospodarze na biało-czarno.

Trochę dziwna klatka dla gości. Niby trybuna ze spadem, a tylko w jeden rząd krzesełek została wyposażona.

W samo południe z widocznego ratusza, rozbrzmiał hejnał ornontowicki.

Kadra Piasta Pawłów liczy co najmniej 92 zawodników. :P

Sędzia w tym meczu pokazał aż około 8 żółtych kartek + 1 czerwona dla zawodnika gospodarzy.

Pierwsza połowa była słaba, w której optyczną przewagę mieli gospodarze. Po przerwie, kiedy goście wyszli na prowadzenie, gra zwłaszcza po stronie gospodarzy znacznie się ożywiła, co poskutkowało... kolejnymi golami na gości. Przy stanie 0-3 w końcówce meczu Gwarek strzelił honorową bramkę, która jest na moim skrócie filmowym. Wynik końcowy: 1-3. Pozycje w tabeli po tej kolejce: 2 i 1.