poniedziałek, 3 listopada 2014

Sokół Orzesze - ŁTS Łabędy (Gliwice) 02.11.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 14 kolejki: Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice II.

Sokół Orzesze - ŁTS Łabędy (Gliwice) 02.11.2014 (1-0) 6-Poziom  
Att:50 H:13:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Sokół Orzesze


Moja druga wizyta na meczu na tym obiekcie. Poprzednia jak w przypadku jeszcze wielu moich okolicznych stadionów, nie obejmowała pełnego meczu.


Jedno miejsce z ograniczoną widocznością na trybunie otwartej. Zarówno na takie jak i na pozostałe miejsca nie sprzedawano tego dnia biletów. To było aż dziwne że na okręgówkę nie ma biletów. Wytłumaczeniem chyba jest ostatnia pozycja w tabeli drużyny Sokoła.

Mecz odbył się w niedzielę. Dzień wcześniej w sobotę 1-go listopada z wiadomych względów nikt w Polsce nie grał. Na siłę mogłem jednak skoczyć na mecz do Czech. :P

Gospodarze na czarno.


Klub z Orzesza posiada typowy sektor VIP-owski. Nawet miejsca pomiędzy krzesełkami jest więcej niż normalnie.
Grupka fanów gości z flagą na której nie wiem co pisało. Ograniczali się do okrzyków "Łabędy grać", nawet tuż po końcowym gwizdku sędziego.


Widzów na meczu było raptem około pół setki.Popularny Młody na zdjęciu. To on prawdopodobnie strzelił jedyną bramkę meczu w sporym zamieszaniu w polu karnym przeciwnika. Tym sposobem Sokół odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie i wydostał się z ostatniego miejsca na przedostatnie. Łabędy po tej kolejce są na 10 pozycji. Ogólnie mecz nie był zbytnio ciekawy co ostatnio jest niestety regułą w ligach okręgowych na których bywam.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz