poniedziałek, 17 listopada 2014

Sygnały Gotartowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory) 16.11.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 16 kolejki: Klasa A: 2014/2015, grupa: Rybnik.

Sygnały Gotartowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory) 16.11.2014 (1-0) 7-Poziom
Att:70 H:13:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Sygnały Gotartowice

Sprzedaż biletów odbywała się na początku drugiej połowy meczu.

Jedna z dróg prowadzących na obiekt prowadzi przez taki tymczasowy mostek, ze względu na remont mostu. Jak widać boisko leży, gdzieś z dala od terenów zamieszkałych przez ludzi.

To moja druga wizyta na tym obiekcie - LINK. Poprzednio zaliczyłem tylko pierwsze 45 minut.

Gospodarze na czarno.

Podobnie jak wczorajsze spotkanie w Bytomiu, to także jak i cała kolejka rozegrana została awansem z wiosny. Koniec rozgrywek niniejszej A-klasy zaplanowano jednak dopiero za tydzień 22-23 listopada!

Spotkanie obfitowało w wiele fauli i twardej gry przez co nie było jakoś porywające.

W ciągu całego dnia padało tylko jakieś 45 minut. Była to dokładnie pierwsza połowa meczu!

Jeden z wyróżniających się ofensywnych zawodników Gotartowic, nazywany przez miejscowych Kozą.

Jedyna bramka meczu padła dla gospodarzy zaraz na początku meczu, bodajże w 3 minucie. Samej bramki dokładnie nie widziałem ale prawdopodobnie padła po strzale z kilku metrów po podaniu ze skrzydła. 5 i 8 - pozycje w tabeli po tej kolejce.