niedziela, 5 października 2014

Ruch Kozłów - Orły Bojszów 04.10.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 10 kolejki: Klasa A: 2014/2015, grupa: Zabrze.

Ruch Kozłów - Orły Bojszów 04.10.2014 (2-1) 7-Poziom
Att:55 H:15:30 Cena: 0FOT MOV
Stadion Ruch Kozłów

Do Kozłowa przyjechałem na styk. Magnesem aby odwiedzić ten klub była jego dość oryginalna nazwa: Ruch Kozłów.

Widzów było mało jak na A-klasę tzn. kilkadziesiąt. Przypuszczam, iż podobnie jest na innych meczach tej drużyny. Z tego powodu pewnie spotkanie nie był biletowane.

Gospodarze na czerwono.

W Kozłowie jak widać stoi nowy stadion. :)

Kibice gości stwierdzili, że w Kozłowie była bardzo dobra płyta boiska. Moim zdaniem zła nie była ale zwłaszcza na środku lekko pofalowana. W innych podokręgach na tym poziomie jest wiele lepszych boisk.

Zamiast zainstalować lampy, które świeciły by na główne boisko, to stoją one na drodze dojazdowej do klubu.

Miejscowy budda przy wejściu do budynku klubowego.

Jest nowa trybuna więc musi być wyposażona w loże... loże szyderców.

Sędzia główny był nieco podobny do Marcina Prokopa.

Bramkarz gości.

W meczu najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po silnym strzale po ziemi z około 16 metrów. Jeszcze w 1 połowie był remis po wykorzystanym rzucie karnym (sytuacja na moim filmie). W drugiej połowie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie i wynikiem 2-1 zakończyło się to spotkanie. Było to mecz w którym było sporo żółtych kartek. Naliczyłem ich około 10. Ogólnie jednak spotkanie było znośne dla oka. 10 i 13 - to pozycje obu drużyn po tej kolejce.