sobota, 16 sierpnia 2014

Urania Ruda Śląska - Wilki Wilcza 16.08.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 2 kolejki: Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice II.

Urania Ruda Śląska - Wilki Wilcza 16.08.2014 (2-1) 6-Poziom
Att:200 H:11:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Urania Ruda Śląska

Mecz w sam raz jak na sobotni poranek.

Elewacja budynku klubowego Uranii przypomina trochę budynki w Skandynawii.

Betonowe rzędy na obiekcie są podwyższone trybunami z rusztowań. Efekt moim zdaniem bardzo dobry.

Gospodarze na niebiesko.

Rzadko spotykana w dzisiejszych czasach tablica świetlna.

Kapitanem drużyny Wilki Wilcza jest słynny Jacek Wiśniewski, mający za sobą wiele występów w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze.

Coś nie mam szczęścia w tym roku do meczów w Rudzie Śląskiej. Podobnie jak to było na Grunwaldzie także i tym razem trochę przemokłem.

Skromna grupa starszych Panów z Wilczy. Zaznaczam, iż nie ukrywali swoich emocji w czasie meczu.

Po ulewie wyszło szybko słońce, a na murawie nie było nawet jednej kałuży.

Na prowadzenie najpierw wyszła drużyna gospodarzy. Tuż przed przerwą wyrównała drużyna Wilków. W drugiej połowie kiedy wydawało się że padnie druga bramka dla gości, na prowadzenie po rzucie karnym wyszła drużyna gospodarzy. Właśnie wynikiem 2-1 zakończyło się to spotkanie.