piątek, 15 sierpnia 2014

LKS Pogórze - Tempo Puńców 15.08.2014 Boisko: Wyzwolenie Simoradz

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 2 kolejki: Klasa A 2014/2015, grupa: Skoczów.LKS Pogórze - Tempo Puńców 15.08.2014 (1-1) 7-Poziom Boisko: Wyzwolenie Simoradz
Att:100 H:11:30 Cena: 5zł FOT MOVMecz rozegrano w Simoradzu koło Skoczowa ponieważ na boisku w Pogórzu rośnie nowa trawa.

To raptem jedno z trzech boisk, gdzie miałem kiedyś przyjemność zagrać w oficjalnym meczu juniorskim.

Tempo Puńców na niebiesko. Mecz rozegrano o dość nietypowej porze bo w piątek o 11:30. Wytłumaczeniem jest fakt iż 15 sierpień to dzień wolny od pracy a tego dnia przeważnie gra skoczowska A-klasa. Ponadto Pogórze rozgrywa swe mecze w godzinach porannych.


Jedna z lepszych płyt podokręgu skoczowskiego.


Już wiem na strojach której drużyny wzorowała się reprezentacja Argentyny.
Obecnie drużyna Wyzwolenia nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych.

W czasie trwania meczu niektórzy mieszkańcy chcieli wejść do baru na piwo znajdującego się na terenie obiektu. Trochę się zdziwili kiedy usłyszeli od porządkowego, że muszą najpierw kupić bilet na mecz :P. Nie ma futbolu bez alkoholu jednym słowem. :)


Słowa pewnej kobiety do męża na tym meczu: "Ja nie lubię chodzić na widownię, bo tam kibice nie przebierają w słowach".

W drużynie Tempa gra obecnie brat Irka Jelenia, Łukasz.

Ładny widok na Podbeskidzie.

Do przerwy po rzucie karnym 1-0 wygrywała drużyna z Pogórza. W drugiej połowie wyrównała drużyna gości po silnym strzale w długi róg. Do tego momentu kiedy mecz był wyrównany, nastąpiła zdecydowana przewaga Pogórza. Wynik jednak nie uległ już zmianie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz