niedziela, 30 września 2012

Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 29.09.2012

Kolejna wizyta na Górnym Śląsku, a dokładnie na stadionie Polonii Bytom. Tym sposobem udało mi się zaliczyć w czasie meczu wszystkie "oświetlone" (uwzględniając wymogi Ekstraklasy) stadiony w tym rejonie Polski co było od dawna takim moim małym postanowieniem.
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 29.09.2012 (1-1) 
2-Poziom Att:1150 H:17.00
Cena:10zł
FOT MOV3/6
Stadion  im. Edwarda Szymkowiaka (Bytom)Witam Państwa tym razem ze stadionu Polonii Bytom... przepraszam... to tylko zaniedbane boisko przy stadionie bytomian :).


Do meczu godzina a pod kasami pustki.


Droga piłkarzy z szatni na boisko biegnie tunelem po schodach przez całą wysokość trybuny. Co ciekawe, u lokalnego rywala tj. na stadionie Szombierek Bytom jest podobne rozwiązanie.


Lew Olimpiok czyli maskotka Polonii Bytom
Niektóre trybuny na stadionie jakby żywcem zostały wzięte z boisk A-klasowych.
Kibiców z Olsztyna było około 100. W czasie meczu śpiewali, że są ch... wie gdzie ale dobrze bawią się.


Pomimo przewagi liczebnej, drużyna z Bytomia nie potrafiła jednak odnieść zwycięstwa tego dnia. Można nawet powiedzieć, iż pod względem przebiegu gry to gościom bardziej należało się zwycięstwo tego dnia.
Na koniec podziękowania dla Daniela (groundhoppingpolska) z którym ponownie byłem na meczu na Górnym Śląsku, który po meczu podwiózł mnie na dworzec PKS w Kato. Wolałem nie ryzykować wieczornej przejażdżki tramwajem T19 przez mało przyjazne blokowiska Bytomia i Chorzowa ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz