sobota, 13 stycznia 2024

Wschód - Zachód 13.01.2024 (Hokej na lodzie)

Fotorelacja wraz z opisem z meczu gwiazd ligi: Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje.

Wschód - Zachód 13.01.2024 (11-11 k. 0-1) 4-Poziom (Hokej na lodzie)

Att: 490 H: 17:00 Cena: 100 Kc MOV

Hala Zimni Stadion (Orlova)

Miałem cuchą nadzieje na ładny bilet z tego szczególnego meczu i nie zawiodłem się.

Vychod kontra Zapad, czyli mecz gwiazd, Wchód przeciwko Zachodowi w... czwartej lidze hokeja! Takiego widowiska nie mogłem odpuścić, nawet kosztem, gdyby w tym czasie były już mecze piłkarskie w regionie.

W programie każdy kibic mógł zapisać sobie wyniki konkursów w przerwach między tercjami. Były to zabawy takie jak, najszybszy zawodnik, najlepszy bramkarz podczas serii rzutów karnych, czy najlepszy strzelec. Wyłonienie zwycięzców trochę trwało, przez co przerwy trwały nie 20 minut a nawet 30 minut.

Hala w Orłowej, gdzie rozegrano mecz gwiazd.

W hali w Orłowie jak zwykle było bardzo zimno. Była to moja dopiero druga wizyta w tej hali, ale inni znajomi w czasie swoich wizyt, mieli podobne odczucia.

W WC pod trybunami z kolei cieplutko jak w domu.

Nagłośnienie w hali było bardzo słabe, ale za to Pani z mikrofonem to była jakaś znana prezenterka w Czechach. Towarzyszył jej jakiś znany były hokeista z NHL.

Wschód na biało. Z 10 zespołowej ligi, w meczu wzięło kilku najlepszych zawodników każdego z klubu. Na końcu relacji są grafiki z wypisanymi zawodnikami i ich klubami.

Wynik po 15 sekundach meczu.

Mecz się jeszcze nie skończył a kiełby zabrakło.

Widzów na ten klasyk pofatygowało się prawie pięćset.

Konkurs szybkościowy.

Na hali można było spotkać kibica w koszulce Polski.

Była bramka w 15 sekundzie i była też na 15 sekund przed końcem meczu na 11-11. Takim wynikiem zakończył się mecz po trzech tercjach i trzeba było wyłonić zwycięzcę. O zwycięstwie zachodu zadecydowała jedna seria rzutów karnych.