sobota, 5 sierpnia 2023

Wilki Wilcza - Concordia Knurów 05.08.2023

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Zabrze)

Mecz 2023: 58

Wilki Wilcza - Concordia Knurów 05.08.2023 (0-3) Okręgowy Puchar Polski (Zabrze)

Att: 50 H: 11:00 Cena: 0 zł MOV

Po 4 latach przerwy, po raz ósmy pojawiłem się na meczu w Wilczy. Zmianie uległ budynek klubowy, z którego zniknęła nazwa knajpy OLDBOY.

Meble ogrodowe :P.

Na budynku pojawił się piękny napis nazwy klubu.

Klub z Knurowa niedawno świętował swoje stulecie. Grali wtedy sparing przeciwko Górnikowi Zabrze w tych właśnie koszulkach retro. Co ciekawe, dopiero po meczu w domu odkryłem, iż jubileusz przypadał właśnie w dniu tego meczu tj. 5-go sierpnia.

Gospodarze mogliby przed meczem nieco wyczyścić krzesełka.

W ramach okręgowego pucharu, A-klasowiec z Wilczy, podejmował gości z okręgówki.

Na dzisiejszym jubileuszu Concordii pojawiło się 50 widzów.

W drugiej połowie bezrobotny bramkarz tego dnia, zmienił bezrobotnego bramkarza.

Sektor gości pozostał zamknięty i pusty.

Pierwsza połowa była nudna. Gospodarze tylko się bronili, a goście nieumiejętnie atakowali. Zaraz na początku drugiej połowy, goście wyszli na prowadzenie, po strzale z rzutu wolnego z ostrego kąta, za kołnierz bramkarza. Potem dorzucili jeszcze dwie bramki i wygrali spotkanie 0-3. Pierwsze i trzecie trafienie dostępne tutaj.