Fotorelacja wraz z opisem z meczu: II liga.

Mecz 2023: 57

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn 31.07.2023 (1-2) 3-Poziom

Att: 1156 H: 18:00 Cena: 25 zł MOV

Z powodu transmisji TVP Sport, mecz zaplanowano na poniedziałek, czyli nie kolidował z innymi ciekawymi meczami weekendowymi.

PZPN reklamował najbliższy mecz kadry z Wyspami Owczymi.

GKS na czarno.

Z powodu kontuzji, przedwcześnie karierę zakończył Dominik Kulawiak. Przed meczem były podziękowania dla Dominika.

Kacper Zych.

Dominik Kulawiak idzie na koronę stadionu.

Debiutujący tego dnia w GKS-ie, Adrian Tymiński. Przygodę z piłką rozpoczął w MOSir Jastrzębie, ale ostatnie lata spędził w szkółce Lecha Poznań, grając min. w Centralnej Lidze Juniorów. Obecnie jest wypożyczony do GKS-u.

Mariusz Pawełek, czyli trener bramkarzy GKS-u i... napastnik Silesii Lubomia.

Fani gości pojawili się na meczu dopiero w jego przerwie.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarzy, wychodząc na prowadzenie 1-0 w 11 minucie. Fajnie lewą stroną pociągnął wspomniany debiutant Tymiński, po czym wycofał piłkę na 16 metr do Farida Ali i strzelił  nie do obrony. Do przerwy był jednak wynik 1-1, po ładnej kontrze gości. W drugiej części w raczej wyrównanym spotkaniu, goście zdobyli drugą bramkę, po strzale w okienko. Wynik końcowy 1-2.