sobota, 2 listopada 2019

Slavia Orlová - Sokol Dobra 02.11.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj ČPP I.A třída mužů sk. B; Sezon 2019/2020.
Mecz 2019: 78

Slavia Orlová - Sokol Dobra 02.11.2019 (4-1) 6-Poziom-Czechy
Att: 60 H: 14:00 Cena: 30 Kc FOT MOV
Stadion Na Stuchlíkovci (Orlova)

Po siedmiu latach przerwy, po raz trzeci udałem się na stadion Na Stuchlíkovci. Stało się tak głównie za sprawą tego, iż w Orłowej można było zobaczyć dwa mecze jednego dnia, gdzie bardziej zależało mi na tym drugim. Co ciekawe dopiero po powrocie do domu odkryłem, iż ten mecz także był ważny. Z wcześniejszych wizyt na Slavii Orlova nie przywiozłem bowiem biletu.

W klubowej knajpie wisi koszulka, która może mieć co najmniej 50 lat.

Plakat meczowy nie dotyczy tego spotkania, lecz derbowego z Dolni Lutyne.

Program meczowy (4 strony) był bezpłatny.

Slavia na biało-czerwono.

Obiekt Slavii to dziwny stadion, bowiem zadaszenie znajduje się nie na głównej trybunie.

Tuż obok stadionu piłkarskiego jest stadion hokejowy.

Z trybuny krytej można wyjść do siedmiomilowego lasu.

W klubowej knajpie kibice mogli oglądać mecz Premierleague, lub spotkanie szóstej ligi czeskiej.

Loża spikera.

Garażowe okolice stadionu.

Slavia w sytuacji sam na sam z bramkarzem, już na samym początku meczu, wyszła na prowadzenie. Do przerwy było jednak 1-1. Goście z Dobrej trochę niespodziewanie wyrównali po strzale z rzutu wolnego (gol na filmie). Po przerwie dominacja gospodarzy została już potwierdzona kolejnymi bramkami. Wynik końcowy: 4-1.

Po zakończeniu spotkania Chorągiewki narożne zostały szybko zdemontowane, aby zostały użyte na boisku, gdzie miałem oglądać drugi mecz...

...na którym było widać już zapalone jupitery.

W czasie meczu Slavii nie był czynny grill.