sobota, 30 listopada 2019

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn 30.11.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu I Ligi. Sezon 2019/2020.
Mecz 2019: 87

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn 30.11.2019 (1-2) 2-Poziom
Att: 1456 H: 13:00 Cena: 20 zł FOT MOV
Stadion MOSiR (Jastrzębie-Zdrój)

Niższe ligi zakończyły swe rozgrywki, więc trzeba ponownie przeprosić się z tymi rozgrywkami na teoretycznie wyższym poziomie. Na początek wybrałem się na  GKS 1962 do miasta Jastrzębie Zdrój.

Na ogrodzeniu stadionu wisi baner klubowej knajpy.

Gospodarze na czarno.

Sektor gości.

W sektorze gości pojawiło się ostatecznie około 150 fanów z dalekiego Olsztyna.

Obecny numer jeden w bramce jastrzębian to doświadczony 38-letni Mariusz Pawełek. To także 4-krotny reprezentant Polski.

Kibice jeszcze wchodzili na stadion, kiedy na tablicy wyników widniał wynik 1-0 dla Gospodarzy. Z biegiem czasu rozkręcała się drużyna gości. Już na przerwę zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 1-1. Po przerwie GKS praktycznie nie zagroził bramce Olsztynian, którzy w końcówce meczu zdobyli bramkę z rzutu karnego na 1-2 i trzy punkty powędrowały do stolicy Warmii i Mazur. Tym sposobem GKS nie odnotował piątego ligowego remisu z rzędu.

Na koniec dwie grafiki widniejące na blokach Jastrzębia. Na mieście jest ich jednak znacznie więcej.