niedziela, 29 września 2019

SC Smilovice - TJ Petrvald na Morave 29.09.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj ČPP I.A třída mužů sk. B; Sezon 2019/2020.
Mecz 2019: 67

SC Smilovice - TJ Petrvald na Morave 29.09.2019 (1-2) 6-Poziom-Czechy
Att: 60 H: 15:30 Cena: 20 Kc FOT MOV
Stadion SC Smilovice

Po raptem 3 miesiącach, znowu udałem się na mecz do Smilovic. Wtedy zawody przerwano po 45 minutach - Link, ale nie ze mną takie numery i cały mecz trzeba było zobaczyć na stadionie w Smilovicach.

Budynek klubowy pachnie nowością.

Takiego plakatu a raczej tablicy informującej o meczu nie ma nikt w niższych ligach!

Katering jak najbardziej był dostępny w tym kiełbasa.

Gospodarze na zielono.

Stadion w Smilovicach jest pięknie położony u zboczu gór. Ich bliskość robi chyba lepszy efekt niż będąc na meczu w Ruzomberoku, Ustroniu, Wiśle a nawet w Zakopanem!

Spodziewałem się lepszej frekwencji na meczu, ale i tak była ponad dwa razy wyższa, niż w czasie spotkania rezerw z czerwca tego roku.

W czasie jednego z wyrzutów z autu, piłka zahaczyła o widoczne na zdjęciu gałęzie i liście. Sędzia gry nie przerwał.

Okolice stadionu.

Tuż obok stadionu stała taka o to rezydencja. Pewnie jest do kupienia, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Faworyzowani goście atakowali od początku spotkania, ale to gospodarze przeprowadzili jedną akcję i wyszli na prowadzenie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową. Jeszcze grubo przed przerwą było 1-1, także w sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka najpierw odbiła się od poprzeczki, a następnie po strzale z pierwszej piłki z odległości 13 metrów, futbolówka wpadła pod poprzeczkę. Już w drugiej części gry, po składnej akcji, goście zdobyli drugą bramkę. W końcowych 30 minutach nie padła już żadna bramka, chociaż więcej sytuacji miała drużyna gości. Bardzo dobrze tego dnia był jednak dysponowany bramkarz gospodarzy. Kiedy nie dawał rady to pomagała mu poprzeczka. Wynik końcowy: 1-2. Dwie pierwsze bramki są na filmie.