Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Racibórz; Sezon 2019/2020.

Att: 100 H: 17:00 Cena: 0 zł FOT MOV
Stadion Naprzód 37 Krzyżkowice

Stojąc nieopodal boiska klubu Naprzód 37 Krzyżkowice z Pszowa, można dostrzec centrum tego miasta.

Przy wejściu na obiekt górują koła olimpijskie. Mecz nie był biletowany.

Ten stadion umknął mojej uwadze, jeżeli chodzi o te, które zaliczam do 25 km od domu w czasie meczów seniorów. Dzisiaj chyba zaliczyłem właśnie ten ostatni. Co prawda jest jeszcze obiekt w ostrawskim Koblovie, ale tam obecnie trwa remont boiska.

Trybuna kryta jak na B-klasę, robi duże wrażenie.

Goście na niebiesko.

Jedna z ciekawszych koszulkowych reklam sponsorskich jakie widziałem.

Grający trener gospodarzy był często faulowany.

Piłka nożna, czy piłka ręczna?

W Krzyżkowicach w czasie chłodnej aury, można oglądać mecz ze swojego samochodu.

Od początku meczu więcej z gry mieli gospodarze. Kiedy wydawało się, że do przerwy będzie 0-0, pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdobyli nie jedną, a aż dwa gole (drugi gol z karnego na filmie). Po przerwie goście zdobyli kontaktowego gola (film), ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1. Spotkanie jak na warunki B-klasowe był jak dla mnie nijaki, ale przynajmniej drużyna Markowic walczyła do końca o jeden punkt.