środa, 18 września 2019

Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 18.09.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Skoczów) Sezon 2019/2020.
Mecz 2019: 62

Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców 18.09.2019 (3-1)
Okręgowy Puchar Polski (Skoczów) 1/2 finału
Att: 60 H: 16.30 Cena: 0 zł FOT MOV
Stadion Błyskawica Drogomyśl

Na otwarty obiekt wszedłem na 30 minut przed meczem. Dopiero później przy wejściu pojawili się bileterzy, przez co zawody oglądałem za darmochę.

Na dzisiaj zaplanowano mecz półfinałowy Pucharu Polski... podokręgu Skoczów.

Odległość 16 km to nie problem, więc na mecz udałem się rowerem, także z racji urlopu. W środku tygodnia zbyt wielu meczów w okolicy nie było, więc kolejna wizyta w Drogomyślu stała się faktem.

Gospodarze na niebiesko.

Ultra Sektor.

W tym meczu jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Do przerwy wynik brzmiał jednak 1-1, po wyrównanej grze. W drugiej części gry na prowadzenie wyszli gospodarze. Tempo próbowało wyrównać do końca spotkania w czym chciał pomóc nawet sam bramkarz gości, który wziął udział w ofensywnej akcji. Zawsze w takich sytuacjach nagrywam przebieg meczu, licząc na gola z jednej bądź drugiej strony. Tym razem jednak nie włączyłem, co było błędem. Bramkarz gości nie wrócił do bramki po stracie piłki, a zawodnik Błyskawicy wpakował piłkę do pustej bramki. Po golu na 3-1, sędzia zakończył mecz.