Fotorelacja wraz z opisem z meczu: C-klasa Rybnik.

Mecz 2023: 83

Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) - LKS Skrbeńsko 24.09.2023 (5-1) 9-Poziom

Att: 80 H: 16:00 Cena: 5 zł MOV

Po 11 latach przerwy, na meczu Zrywu Bzie pojawiły się bilety. Co ciekawe, szablon pozostał bez zmian. Lekko zmieniło się logo klubu i część sponsorów. Kasjerem był Strajkowicz. Przygotowano 30 biletów, a płacących kibiców było 25.

Gospodarze w jasnych koszulkach.

Fani obu drużyn, aktywnie dopingowali swoich pupili. Popisy wokalne można usłyszeć tutaj - Link. Repertuar był na prawdę bogaty. Dodać należy, iż kibice obu drużyn mają kibicowską zgodę na luźnych zasadach :).

Goście kończyli mecz w dziewięciu zawodników.

Zryweczek Goool, Zryweczek Goooll...

Był to bardzo ciekawy mecz, zarówno pod względem kibicowskim i piłkarskim. Mecz mógł lepiej ułożyć się dla gości ze Skrbeńska, ale nie wykorzystali w pierwszej połowie rzutu karnego. Do przerwy było więc bez goli. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Wynik zmieniał się następująco: 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1. Goście kończyli mecz w dziewiątkę, co na pewno ułatwiło Zrywowi w strzeleniu kilku bramek. Wszystkie bramki Zrywu Bzie są tutaj - Link. Chyba nigdy wcześniej nie nagrałem w tak dużej liczbie kompletu bramek, jeżeli chodzi o jedną z drużyn. Jedyne trafienie dla gości padło po minięciu bramkarza na przedpolu i strzale do pustej bramki z bardzo ostrego kąta.

Po meczu piłkarze Zrywu podziękowali swoim kibicom.