Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Rybnik)

06.09.2023 (1-1 k. 1-4) Okręgowy Puchar Polski

Weście na stadion było dostępne dla widzów, kiedy nie było jeszcze sprzedaży biletów. Te od dawna ciągle te same, czyli związkowe.

Klub z A-klasy, podejmował drużynę z okręgówki w Pucharze Polski.

Gospodarze w żółtych koszulkach.

Ławka rezerwowych gości :P

Na stadionie pod wiatą, można było nabyć kiełbę.

Foto budka.

Legenda klubu Wicher Wilchwy, uwieczniający rzuty karne, które zadecydowały o rozstrzygnięciu.

Mecz lepiej rozpoczęli faworyzowani goście, którzy mieli więcej z gry. Jako pierwsi strzelili też bramkę. W tej części gry, kiedy gospodarze już przedostawali się pod pole karne przeciwnika, zawsze było groźnie. Raz ich starania w końcu się opłaciły, ponieważ po jednym z fauli, podyktowano rzut karny. Do przerwy wynik brzmiał 1-1. W drugie połowie bramki nie padły, ale lepszą drużyną był Wicher. Goście grali bardzo nerwowo i upadali w każdej sytuacji stykowej, aby wymusić faul. Byli określani mianem "płaczków".

Bramkarz gości obronił swoje dwa pierwsze karne, przez co dalsze serie karnych, były już tylko formalnością. Do dalszej fazy awansowała Forteca.

Od poprzedniej środy, widziałem 5 meczów i tylko 3 z nich zakończyły się rzutami karnymi :P :P.