Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa C 2016/2017, grupa: Racibórz.

LKS Zabełków - LKS Ruch Bolesław 04.09.2016 (5-3) 9-Poziom
Att:50 H:14:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion LKS Zabełków

Budynek klubowy i obok zamknięte WC. Po co w ogóle tam stoi?

Jedna z dwóch trybun w jakie wyposażone jest boisko w Zabełkowie. Co do tej miejscowości, do końca jednak nie wiadomo czy te boisko leży w Zabełkowie, czy też w Chałupkach. Jadąc od strony Wodzisławia Śląskiego wjeżdża się do Zabełkowa, a za kilkaset metrów jest już tabliczka Chałupki i... zabełkowskie boisko. Podobno nawet miejscowi mieszkańcy nie wiedzą, gdzie jest granica między miejscowościami. Kiedyś nawet jechałem na mecz do Chałupek, gdzie zastałem puste boisko. Po czasie odkryłem, że był to obiekt...Zabełkowa.

Gospodarze w żółtych koszulkach.

Boisko w Zabełkowie pierwsza klasa, a to tylko poziom C-klasy.

W tle pola kukurydzy, czyli mecz rozegrano na Popcorn Arena.

Ławka gospodarzy z naturalnym przewiewem.

Z reguły oświetlenie jeżeli jest w niższych ligach to tylko treningowe i na połowie płyty boiska. W Zabełkowie jest zainstalowane na całym boisku.

Asystenci asystenta sędziego głównego.

Rytuał przerwy niższych lig w Polsce: Rozpalanie grilla dla piłkarzy.

Skandal na C-klasie: nie dość że boisko równe to także linia narysowana jak od linijki.

W czasie meczu był jeszcze jeden skandal rodem z C-klasy. W pierwszej połowie nie padła ani jedna bramka. Po przerwie było już lepiej i po bramce z rzutu karnego na prowadzenie wyszli goście (gol na filmie) i wtedy worek z bramkami się rozwiązał. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-3. Nagrałem dwie bramki Zabełkowa, w tym jedna która zasługuje na szczególną uwagę. Biegnący lewym skrzydłem zawodnik Zabełkowa tak niefortunnie dośrodkował... że piłka wpadła do bramki. Był to gol na 4-1.