sobota, 10 września 2016

LKS Woszczyce (Orzesze) - LKS Wisła Mała 10.09.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa B 2016/2017, grupa: Tychy.


LKS Woszczyce (Orzesze) - LKS Wisła Mała 10.09.2016 (0-1) 8-Poziom 
Att:40 H:16:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion ul. Klubowa (Suszec) To w takim razie kto jest (?)

Wejście na obiekt.


Z powodu kolejnego remontu własnego boiska, LKS Woszczyce tym razem swój domowy mecz rozegrali w Suszcu. Zarówno w Woszczycach jak i w Suszcu na klubowej planowałem ponowną wizytę, więc to nie było dla mnie ważne gdzie zagrali tego weekendu.

Od czasu mojej poprzedniej wizyty trybuna główna nieco się zmieniła - LINK. Na tym obiekcie na co dzień grają rezerwy tutejszego klubu, czyli Krupińskiego. Pierwsza drużyna gra na nowym obiekcie w odległości 1 km.


Woszczyce na biało - zielono.

Obaj asystenci byli wieku emerytalnego. Pan ze zdjęcia lubił w czasie meczu urządzać sobie pogadanki z kibicami. Opowiedział min. iż pierwszy mecz na tym obiekcie sędziował w 1983.

Połowa września a w czasie meczu "piekarnik" był taki, że lipiec by się nie powstydził.

W czasie jednego z rzutów wolnych dla Wisły Małej, zawodnik zrobił to tak niefortunnie, iż piłka trafiła w sieć energetyczną, powodując krótkie spięcie (Sytuacja na moim filmie).


Pomimo, iż w meczu padła tylko jedna bramka, było to bardzo szybkie i interesujące spotkanie. Swoje dwa grosze dorzucił także sędzia główny. Jego kontrowersyjne decyzje doprowadziły do lekkich nerwowości na boisku i trybunach. Zwycięska bramka padła dla gości, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową (Film). Drużyna Woszczyc mogła w samej końcówce meczu doprowadzić do remisu, lecz nie wykorzystali rzutu karnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz