sobota, 6 sierpnia 2016

Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 06.08.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2016/2017, grupa: Skoczów.


Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 06.08.2016 (4-1) 7-Poziom 
Att:110 H:17:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Tempo Puńców


Plus za jakość i wzór biletu.

Brama przed boiskiem treningowym.

Boisko treningowe i budynek klubowy.

Starszy pan bileter, który stał przy wejściu na boisko, miał założoną koszulkę Deyna Legenda.Wiele śląskich stadionów ma stare krzesełka ze Stadionu Śląskiego. Na obiekcie w Puńcowie także są te stare, ale tylko tutaj widziałem te rozkładane z droższych sektorów. Ponadto obiekt ładnie wkomponowany jest w nasypy z ziemi.

Gospodarze na czarno. Piłkarze wychodzili na boisko dwukrotnie. Z szatni jak w przypadku wyższych lig, oraz ze środkowej linii boiska.

Skoczowska A-klasa chyba najszybciej na Śląsku rozpoczęła sezon 2016/2017.
Boisko w Puńcowie leży niedaleko polnej granicy z Republiką Czeską i pewnie z tego powodu ze stadionowych głośników wydobywało się czeskie radio. Z doświadczenia wiem, iż tej części Polski lepiej odbiera zagraniczna stacja.Obiekt w Puńcowie dysponuje z mojego punktu widzenia, jednym z ładniejszych punktów widokowych.
Po jednej z bramek była nawet kołyska, którą można zobaczyć na filmie.


Kolejny obiekt, który odwiedziłem już wcześniej, gdzie nie widziałem pełnego meczu.


Początek meczu zapowiadał wysoką porażkę gospodarzy. Tempo Puńców jednak przeczekał najgorsze, po czym strzelił pierwszą, potem drugą i trzecią bramkę w pierwszej części gry. Po przerwie dorzucili czwartego gola po strzale z rzutu wolnego i asyście słupka (film). Kiedy wynik brzmiał 4-0, gościom w końcu udało się strzelić bramkę i był to gol z rzutu karnego (film). Spiker wtedy stwierdził, iż goście zmniejszyli wysokość porażki na 4-1. Moim zdaniem popełni gafę, ponieważ mecz jeszcze trwał. W tym przypadku jednak wynik już się nie zmienił.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz