sobota, 16 kwietnia 2016

Wilki Wilcza - Dąb Gaszowice 16.04.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Wilki Wilcza - Dąb Gaszowice 16.04.2016 (3-0) 6-Poziom 
Att:180 H:16:00 Cena: 6FOT MOV
Stadion Wilki WilczaNa sobotę plan  był taki, iż drugi mecz jaki chciałem zobaczyć, miało być spotkanie Polaris Żory. Kiedy przyjechałem na miejsce, nikogo na boisku nie zastałem. Doszedłem do wniosku, iż albo termin meczu został zmieniony z soboty na niedzielę, lub też pewien znany serwis po prostu się pomylił. Szybko przejrzałem terminarze w telefonie i pojechałem na mecz na szczycie do Wilczy, gdzie lider ligi okręgowej Katowice III, podejmował trzecią drużynę.
Gospodarze na czarno. W czasie wyjścia na boisko, o ile dobrze słyszałem rozbrzmiał hymn Wilków. Swoją drogą pierwszy raz słyszałem hymn klubu z... ligi okręgowej.

Na tym obiekcie bardzo irytujące są te ławki rezerwowych, które są po prostu za wysoko.

Były zawodnik Ekstraklasy, Piotr Gierczak nr 15 w barwach Wilczy.
Zawodnik z numerem 18, szczególnie utkwił mi w pamięci, ze względu na swoją pomysłową grę. Ponadto strzelił dwa gole w meczu.

Coś mi się wydaje, że właściciele klubu będą musieli pomyśleć nad otwarciem dodatkowych miejsc dla kibiców, niż tylko prawie jedna długość boiska. Około 200 widzów gnieździło się w lekkiej ciasnocie.


Trener gospodarzy, czyli Jacek Wiśniewski.W oddali (jakieś 6,5 km) kościół w Knurowie, obok którego oglądałem pierwszy mecz tego dnia.
Podobnie jak rano w Knurowie, także i w tym spotkaniu nie było goli do przerwy. Mecz toczył się jednak od początku pod dyktando gospodarzy, co w drugiej połowie potwierdzili trzema golami.

1 komentarz:

  1. Jaca Wiśniewski i Piotr Gierczak, czyli ligowe tuzy niedawnych lat, są teraz w podknurowskim Wolfsburgu:)
    Fajna relacja, pozdrawiam piotrontour

    OdpowiedzUsuń