poniedziałek, 24 marca 2014

MTK Barati Kor Budapeszt - Testveriseg SE II Budapeszt 23.03.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 17 kolejki BLSZ III. osztály 3.csop. sezon 13/14.
Szósty z siedmiu meczów podczas wyprawy do Budapesztu:


MTK Barati Kor Budapeszt - Testveriseg SE II Budapeszt 23.03.2014 (3-1) 6-Poziom-Węgry 
Boisko: Budapest, II. ker UP Att:8 H:13:00 Cena: 0Ft FOT MOVNa niedzielę zaplanowałem kolejne mecze. Na pierwsze spotkanie udałem się jednak dopiero na godzinę 13:00. Wiedziałem że chociażby na stadionie Merkaptu, gdzie byłem wczoraj, rozgrywany jest mecz o godz. 9:00 ale wolałem ten czas poświęcić na małe zwiedzanie miasta.

Na obiekcie 6-ligowca Kerulet UFC odbył się domowy mecz MTK Barati Kor, który także reprezentuje 6 poziom ale z innej grupy.


MTK Barati na niebiesko biało. Ta drużyna ma chyba jakiś związek z pierwszoligowym MTK, na którym byłem wczoraj. Barwy te same i nawet mają poprzeczny pas na koszulkach.


Obiekt jest bardzo ładnie położony i z każdej jego strony wychodziły ładne zdjęcia. Z jednej strony wzniesienie, z drugiej strony widok na miasto. Ponadto to jeden z wyżej położonych boisk w Budapeszcie, o ile nie najwyżej.

SZŰCS GÉZA- strzelec dwóch bramek dla gospodarzy.

Obiekt posiada sztuczną trawę.

Nie ma to jak dobra fajka od Tomasza H.Z tej perspektywy najlepiej oglądało się mecz. Niestety tego samego zdania były osy czy też pszczoły więc szybko zmieniłem lokalizację.
Ciekawe co to za domy u góry. Może hotele albo drogie mieszkania. Lokalizacja na pewno fenomenalna ponieważ widać pewnie całe boisko.


W niższych ligach grają także obcokrajowcy. W drużynie gości w drugiej połowie wszedł niejaki: UONG DUC MINH.

Mecz zakończył się zasłużoną wygraną gospodarzy 3-1. Spotkanie mogło się podobać ale niestety sporej liczy widzów nie przyciągneło. Naliczyłem 8 fanatyków :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz