poniedziałek, 31 marca 2014

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Forteca Świerklany 29.03.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 18 kolejki IV liga, grupa: śląska II sezon 13/14.
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Forteca Świerklany 29.03.2014 (1-0) 5-Poziom  
Att:700 H:15:00 Cena: 8zł FOT MOV
Stadion MOSiR (Jastrzębie-Zdrój) 


Były lepsze ale były też i gorsze bilety GKS-u porównując je z tym. Bardzo pozytywnie prezentuje się na nim stadion w tle.

Survivor - Eye Of The Tiger - taka piosenka popłynęła z głośników podczas wyjścia piłkarzy. Przez jakiś czas chyba ją nie puszczano ale dobrze że wróciła.

Goście na niebiesko.
Słonecznik na dwie ręce. :P


Narzekano na te bloki jak Jastrzębie grało na 2 poziomie rozgrywkowym ze względu na odrapane balkony, które źle prezentowały się w telewizji. GKS próbuje teraz wrócić, gdzie jego miejsce, a odnowione balkony czekają na TV NC+ :).

Piłkarze GKS-u pomimo, że prezentują obecnie 5-poziom rozgrywkowy to jednak posiadają koszulki z nazwiskiem.


Wynik długo był dobry dla Fortecy więc kradli czas ile tylko mogli.

Żywo reagujący trener gospodarzy Grzegorz Łukasik.

W tym momencie wielu kibiców już wyszło ze stadionu, a takim wynikiem mecz się nie zakończył o czym za chwilę.Do 75 minuty mecz był nudny, a do tego nie padła żadna bramka. Dodatkowo ubrałem się za ciepło, a świecące słońce spowodowało, że prawie mi się przysnęło! Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego. Pod koniec meczu GKS uważany za zdecydowanego faworyta spotkania w końcu wziął się do pracy. Zwycięska bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry i na trybunach zapanowała euforia. Nawiasem mówiąc liczyłem być może nawet na dwucyfrowe zwycięstwo ponieważ w zeszłym tygodniu GKS pokonał Wisłę aż 9-1.  Po tej kolejce GKS jest zdecydowanym liderem a Forteca jest przedostatnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz