wtorek, 9 kwietnia 2013

UE Cornella - UE Rubi 07.04.2013

Ostatnie spotkanie w Katalonii to mecz Tercera Division, grupa 5 (4-Poziom) pomiędzy walczącą o awans Cornellą a Rubi, okupującą środek tabeli.
UE Cornella - UE Rubi 07.04.2013 (4-0) 4-Poziom-Hiszpania  
Att:1200 H:17.00 
Cena: 10€  
FOT MOV
Stadion Nuevo Municipal (Cornellà de Llobregat)Nowy stadion klubu UE Cornella znajduje się tuż obok także nowego stadionu Espanyolu Barcelona. Stary stadion Cornelli, Municipal de la Via Fèrria nie był w najgorszym stanie, w dodatku bardzo podobny do obecnego, więc trochę dziwi mnie taka przeprowadzka. Z kolei rezerwy Espanyolu rozgrywają swe mecze na stadionie Ciutat Esportiva Dani Jarque na drugim końcu miasta.  Miasto Cornellà de Llobregat należy natomiast do zespołu miejskiego Barcelony.

Stadion posiada tylko jedną trybunę, za to z dachem.
 

W tle Stadion Cornellà-El Prat, Espanyol.Komentator Radia Rubi FM. Prawdopodobnie przeprowadzał relację na żywo.Ariel Ortega? :) Drużyna gości w strojach Feyenoordu.

Boisko Cornelli jest wyposażone w sztuczną murawę.Plakat zapraszający kibiców na mecz, powieszony od wewnętrznej strony bramy. Brawo za pomysłowość. Przedmecz juniorów trochę mnie zmylił, ponieważ myślałem, że to spotkanie pierwszej drużyny, które powoli się kończyło. Gdyby nie kibice gospodarzy udający się na spotkanie pewnie bym odjechał spod stadionu.

Kto mi powie, co to jest?

Kolejna dobra ekipa kibicowska w niższej lidze hiszpańskiej. Fani Cornelli dopingowali swoją drużynę przez pełne 90 minut. W młynie znalazła się także jedna dziewczyna. Jak ulał pasowała do filmu Skrzydlate świnie.


Po dobrym meczu zgodnie z przewidywaniami gospodarze pewnie wygrali to spotkanie.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz