niedziela, 31 marca 2013

FC IRP Český Těšín - TJ Hradec nad Moravicí 30.03.2013

W mojej okolicy po raz kolejny odwołano z powodu aury niemal wszystkie spotkania niższych lig w tym zaplanowany przeze mnie mecz Granicy Ruptawa. Odbyło się natomiast kilka spotkań gdzie drużyny posiadają sztuczną trawę. Odwołany byłby prawdopodobnie także domowy mecz drużyny FC IRP Český Těšín przeciwko TJ Hradec nad Moravicí ale został przeniesiony do ośrodka treningowego przy ul. Frydeckiej w Czeskim Cieszynie. Tym sposobem udałem się właśnie na to spotkanie, które rozegrano w Wielką Sobotę. 

FC IRP Český Těšín - TJ Hradec nad Moravicí 30.03.2013 Sportovni areal Frydecka Český Těšín (4-0) 5-Poziom-Czechy 
Att:110 H:14.00 
Cena:0Kc 
FOT MOV

Sportovni areal Frydecka jest położony w linii prostej około 1 km od stadionu FC IRP. Jadąc drogą jest niestety 3 razy dalej. Na stadion na którym bylem po raz pierwszy, udało się wejść bocznym wejściem, gdzie nie było żadnego porządkowego z biletami :).

Przed tą kolejką a było ich do tej pory 15, drużyna z  Czeskiego Cieszyna w żółto-czarnych strojach zajmowała dziewiątą natomiast goście czwartą pozycję w tabeli.
Drużyna  TJ Hradec nad Moravicí.
Sportovni areal Frydecka to nowy wielofunkcyjny obiekt. Minusem niewątpliwie jest to, iż nie ma trybuny krytej oraz trybuny bardzo daleko oddalone są od boiska
W tym meczu to raczej drużyna IRP FC grała dobrze niż Hradec nad Moravici słabo.

Bramkarz gości moim zdaniem mógł lepiej zachować się przy straconych bramkach nr 1 i 2 co widać na moim filmie. Trzeci gol to samobójcze trafienie. Przy czwartej nie miał nic do powiedzenia przy silnym strzale z 10 metrów.

A tak oto wyglądała pogoda Śląsku Cieszyńskim niecałe 24 godziny później w Wielkanoc. Przy takiej aurze nie odbyłoby się żadne spotkanie, nawet na sztucznej trawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz