poniedziałek, 22 października 2012

Karlikowo Sopot - Nörda Karwia 21.10.2012

Niedziela to drugi i ostatni dzień wyprawy do Trójmiasta. Na przebudzenie mecz A-klasy w Sopocie. Spotkanie zaplanowano na godzinę 11.00 gdzieś na uboczu miasta gdzie trzeba było dostać się pieszo.


Karlikowo Sopot - Nörda Karwia 21.10.2012 (0-1) 7-Poziom 
Att:40 H:11.00 
Cena:0zł  
FOT MOV1/3
Stadion Przylesie (Sopot)


W niedzielę rano szybka pobudka i przejazd koleją trójmiejską do Sopotu.

Jest trochę czasu do meczu więc można zwiedzić molo w Sopocie.

Na molo można było spotkać fanów Śląska Wrocław.
Karlikowo Sopot - Nörda Karwia: w drodze na ten mecz w klasie A mijamy plakat informujący o meczu w Ekstraklasie w Gdańsku, gdzie także później się udaliśmy.

Stadion "Przylesie" w Sopocie na którym swoje mecze rozgrywa Karlikowo, posiada bardzo ładny płotek w stylu starych angielskich stadionów.


Boisko treningowe ;)
Jedyny gol meczu padł właśnie na widoczną powyżej bramkę. Mecz wygrała drużyna z Karwii po precyzyjnym strzale z około 25 metrów w pierwszej połowie spotkania. Do momentu strzelenia bramki, przebieg spotkania nie wskazywał aby to właśnie goście mieli wyjść na prowadzenie.

Bardzo dobrze się stało, że w drugiej połowie nie padły już żadne bramki ponieważ w przerwie opuściliśmy obiekt, aby spokojnie przemieścić się na ostatni mecz w Trójmieście, czyli spotkanie w Ekstraklasie pomiędzy  Lechią Gdańsk a Śląskiem Wrocław.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz