środa, 25 sierpnia 2021

Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 25.08.2021

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska VI (Skoczów-Żywiec). Sezon: 2021/2022.
Mecz 2021: 42

Piast Cieszyn - Spójnia Zebrzydowice 25.08.2021 (4-2) 6-Poziom

Att: 210 H: 17:00 Cena: 5 zł MOV

W środku tygodnia fajnie "wchodzi" każdy meczyk a zwłaszcza taki...

...gdzie na przeciwko swojej ulubionej drużyny gra były reprezentant kraju.

Kapitanowie: Sebastian Nowak, oraz Irek Jeleń.

Spójnia na niebiesko.

Beniaminek ligi Piast Cieszyn, przystąpił do tego meczu z pozycji lidera, mając na koncie komplet zwycięstw po dwóch kolejkach. Niespodziewanie początek meczu należał do gości, ale piłka nie umiała jednak zatrzepotać w siatce. Piast sporadycznie, lecz groźnie zagrażał bramce Spójni i to wystarczyło, aby właśnie gospodarze do przerwy prowadzili 2-0. W drugiej połowie gol na 3-0 był autorstwa syna Irka Jelenia, po podaniu jego samego (film). Następnie nieoczekiwanie to goście zdobyli dwie szybkie bramki, a następnie było nawet blisko wyrównania. W końcówce meczu po faulu w polu karnym, jedenastkę wykorzystał sam Ireneusz Jeleń (zdjęcie + film). Wynik końcowy 4-2.

Na meczu obecni byli dziennikarze TVP3 z oddziału Katowice. Powodem był reportaż o drużynie Piasta w którym Irek Jeleń zachwalał min. ilość powstałych grup młodzieżowych - Link. Niestety ze strony TVP nie padło ani jedno słowo o przebiegu meczu. Nie wymieniono nawet nazwy drużyny przyjezdnej.