Fotorelacja wraz z opisem z meczu: A-klasa Katowice. Sezon: 2021/2022.

Mecz 2021: 43

Ground nr 469

Józefka Chorzów - Wawel Wirek (Ruda Śląska) 28.08.2021 (0-1) 7-Poziom

Att: 60 H: 11:00 Cena: 4 zł MOV

Parafialny Klub Sportowy "Józefka" posiada bardzo ładne bilety, nazwą obu drużyn i datą meczu. Cena za wstęp nie mogła być inna, bo co łaska. Klub założyli rodzice, którym nie podobało się funkcjonowanie klubu, gdzie wcześniej trenowali ich dzieci. Pomoc w założeniu klubu wykazał min. ksiądz.

Główne wejście.

Profesjonalna ochrona, która była na stadionie, od razu upomniała kibica, co śmiecił łupinami słonecznika.

Przyznać muszę, że murawa na Józefce niczego sobie. Równa i ładne przystrzyżona według zalecanych 18-stu pasów.

Józefka na niebiesko.

To pierwszy z trzech moich sobotnich meczów.

Mecz opóźnił się o kilka minut, ponieważ sędzia czekał na zawodnika ze zdjęcia, aż pojawi się na placu gry.

Jedna kamera na meczu niższych lig to prawie standard, ale dwie redakcje z kamerą to jeszcze rzadkość.

Obaj bramkarze mieli w tym meczu ciekawe bluzy. Nieco niżej jego vis a vis.

Drugi bramkarz.

Nie było to jakieś porywające widowisko, zwłaszcza że jeszcze w pierwszej połowie można było wysnuć wnioski, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. Jak już były dogodne sytuacje pod bramką danej drużyny, to zawodnik fatalnie pudłował. Jedna jedyna bramka padła jednak w tym meczu, po trafieniu z... rzutu karnego. Goście wygrali 1-0.