niedziela, 4 października 2020

Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Goleszów 04.10.2020

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska VI - I (Skoczów) Sezon: 2020/2021.

Mecz 2020: 31

Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Goleszów 04.10.2020 (4-0) 6-Poziom

Att: 80 H: 11:00 Cena: 5 zł FOT MOV

Stadion Spójnia Zebrzydowice

O ile się nie mylę Spójnia od około 15 lat nie grała ligowego meczu u siebie o 11:00 w niedzielę.

Od niedawna w Spójni gra dwóch Czechów. Na ławce 1 i 2 od lewej. Jeden z nich, 1 od lewej tj. Jakub Gantar (nr 13) wszedł w drugiej połowie. W drugiej części gry zagrał także Krzysztof Skóraś (trzeci od prawej, bramka w meczu), ojciec niejakiego Michała z Lecha Poznań. Tym samym obaj reprezentują obecnie kluby kolejowe.

Spójnia wystąpiła w tym meczu w nowych strojach.

Fajne niebo było tego dnia nad stadionem.

W drugie połowie w końcu pojawił się jeden z Czechów, Jakub Gantar. Jak to Czech, nie omieszkał użyć słowa "Pico".

W pierwszej połowie "grali" goście a strzelali faworyzowaniu gospodarze. Dokładnie do przerwy było 2-0. Po przerwie lepiej grający gospodarze dorzucili dwie kolejne bramki i wygrali zawody 4-0.