sobota, 31 października 2020

LKS Kończyce Małe U-19 - Spójnia Zebrzydowice U-19 31.10.2020

Fotorelacja wraz z opisem z meczu:  IV liga okręgowa A1 Junior. Sezon: 2020/2021.
Mecz 2020: 39

LKS Kończyce Małe U-19 - Spójnia Zebrzydowice U-19 31.10.2020 (5-2)

Att: 15 (oficjalnie mecz bez udziału publiczności) H: 12:00 Cena: 0zł FOT MOV

Stadion LKS Kończyce Małe

Zaplanowany na 12:00, rozpoczął się z 12min. przyśpieszeniem.

Gospodarze na zielono-czarno.

Z powodu nieobecności bramkarza Spójni w bramce musiał stanąć... najlepszy strzelec tego klubu.

Główny arbiter dbał o dyscyplinę w czasie meczu.

Nigdy nie widziałem na żywo bramki bezpośrednio z rzutu rożnego, aż do dzisiaj. W dodatku udało się nagrać trafienie. Autorem bramki zawodnik Kończyc Małych ze zdjęcia. Nazywa się chyba Krzysztof Mitula.

To było już drugie spotkanie w tej rundzie na które pojechałem z udziałem juniorów Spójni. Tym razem były to Derby Gminy. Początek meczu toczyło się pod dyktando gości (dwie poprzeczki). Cóż z tego skoro gospodarze przetrwali nawałnicę i prowadzili do przerwy 3-0. Po przerwie obie drużyny strzeliły po dwie bramki. Wynik końcowy 5-2. Dobrej grze na pewno nie sprzyjało bardzo grząskie boisko.