Fotorelacja wraz z opisem z meczu B-klasa Skoczów Sezon: 2018/2019.
Mecz 2019: 29

LKS Rudnik (k. Skoczowa) - Morcinek Kaczyce 25.05.2019 (2-4) 8-Poziom
Att: 40 H: 14:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion LKS Rudnik (k. Skoczowa)

W Rudniku na meczu byłem do tej pory dwa razy. Miało to miejsce dawno temu, bo w 2009 i 2010 roku. Przyszedł więc czas na sprawdzenie co nowego w tej miejscowości. Co ciekawe, bilety od 10 lat nie zmieniły się.

W Rudniku powstał budynek klubowy oraz wyremontowana została trybuna główna.

Mecz oglądałem w obecności redakcji Piłkarska Prowincja oraz footballsightseeing.

Gospodarze na czerwono - zielono.

Spotkanie poprzedzały dni z obfitymi opadami deszczu, przez co wiele meczów w Polsce zostało odwołanych. Na szczęście w Rudniku można było bez problemu zagrać.

Piłkarz Kaczyc z numerem 4 to Leszek Macura. Chociaż dla zawodników to kolega z drużyny, to na boisku zwracano się do niego...

...Panie Leszku. Pięć dni po meczu Pan Leszek będzie obchodził 57 urodziny.

Sędzia asystent okazał się bardzo sympatycznym gościem. Trochę poopowiadał o rybołówstwie oraz, że stroje musi kupować z własnej kieszeni.

Trybuna rewelacyjna jak na warunki B-klasowe.

Było to bardzo ciekawe spotkanie z dużą ilością goli. Pomimo przewagi gospodarzy to goście prowadzili 2-0 do przerwy. Po przerwie w końcu bramkę zdobyli gospodarze. Następnie padła kolejna bramka dla Kaczyc na 1-3 i znowu gospodarze na 2-3. W końcówce meczu  Rudnik chciał doprowadzić do wyrównania. Bliski tego był nawet ich bramkarz, po strzale z rzutu wolnego z własnej połowy. Ostatecznie czwartą bramkę zdobyła jednak drużyna z Kaczyc. Wynik końcowy 2-4. Dwie bramki z meczu na moim filmie.