Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2017/2018, grupa: Skoczów.
Mecz 2018: 38

LKS Kończyce Małe - Olimpia Goleszów 17.06.2018 (4-1) 7-Poziom
Att: 450 H: 17:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion LKS Kończyce Małe

Raptem po dwóch tygodniach znowu pojawiłem się na meczu w Kończycach Małych. Tym razem także był to mecz na szczycie tabeli. Wtedy spotkała się pierwsza z trzecią drużyną tabeli. W dniu dzisiejszym pierwsza drużyna spotkała się z drugą w ramach ostatniej kolejki A-klasy! Szablon biletu taki sam jaki był tutaj na pewno w sezonie... 2009/2010. Co ciekawe w czasie tego meczu były także bilety o wzorze sprzed dwóch tygodni. Wszystko za sprawą drugiej...

...otwartej kasy na ten mecz. W każdym "okienku" sprzedawano bowiem różne bilety!

Gospodarze na żółto - czarno.

Publiczność nie zawiodła pomimo mundialowego hitu Niemcy - Meksyk. Doliczyłem się prawie 500 widzów!

Mecz był transmitowany w internecie przez portal beskidzkapilka.pl

W Czechach na taką publiczność powiedzieliby vyprodáno.

Bramkarz gości wystąpił w bluzie gospodarzy :).

Pomimo wyrównanego początku, a nawet lekkiej przewagi gości, z biegiem czasu to gospodarze dochodzili do lepszych sytuacji strzeleckich. Już do przerwy gospodarze prowadzili 2-0. Po przerwie goście strzelili kontaktową bramkę, ale ostatecznie ten ciekawy mecz zakończył się wynikiem 4-1.

LKS Kończyce Małe wygrał ligę i awansował do bielskiej klasy okręgowej. Pytanie tylko, czy w niej klub z Kończyc Małych wystąpi? Chodzą bowiem głosy, iż klub nie ma kasy. Pożyjemy i zobaczymy jak będzie. W każdym razie jest szansa, że w przyszłym sezonie będą jedne z ciekawszych Gran Derby w tym regionie Polski. Mowa tutaj także o Spójni Zebrzydowice, którzy na tą chwilę także nie wiedzą, czy zagrają w okręgówce, czy spadną do A-klasy. Jeżeli baraż IV-ligowców pomiędzy: Raków II Częstochowa  -  Podbeskidzie II Bielsko-Biała, przegrają ci drudzy, to automatycznie zepchną Spójnię do A-klasy.