Fotorelacja wraz z opisem z meczu 11 kolejki: Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze.

Gwiazda Chudów - Gwarek II Ornontowice 17.10.2015 (2-0) 7-Poziom
Att:35 H:11:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Gwiazda Chudów

Na sobotni poranek miałem do wyboru dwie opcje. Kolejny w tej rundzie domowy mecz Concordii Knurów albo spotkanie w Chudowie, miejscowej Gwiazdy. Będąc już na A1 wybrałem tą drugą opcję, ponieważ do tej pory byłem w Chudowie tylko raz na meczu.

Gwiazda na czerwono - czarno.

Widzów na meczu było niewielu, bo nieco ponad 30. To za mało jak na A-klasę, gdzie nawet biletów nie było.

Do drugiej połowy sędzia doliczył aż 6 minut, a to za sprawą czerwonej kartki dla bramkarza gości. Dokładnie to nawet nie pamiętam za co ją otrzymał. W tym meczu sędziowie podejmowali wiele dziwnych decyzji, głównie na niekorzyść gości. Przede wszystkim rzucały się w oczy odgwizdane spalone których nie było, a także powtórzony karny dla gospodarzy. (film). W tej sytuacji dopiero druga próba gospodarzy była skuteczna.

Od początku spotkania gospodarze wyglądali lepiej na tle młodej drużyny z Ornontowic. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 (obie bramki na filmie). Goście w drugiej połowie nie zdobyli bramki z rzutu karnego. Pozycje w tabeli: 12 i 6.