piątek, 5 czerwca 2015

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - LKS Wojnowice 04.06.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 24 kolejki: Klasa B 2014/2015, grupa: Racibórz I.

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - LKS Wojnowice 04.06.2015 (6-0) 8-Poziom
Att:60 H:14:00 Cena: 4,5FOT MOV
Stadion KS 25 Kokoszyce

To chyba mój pierwszy bilet w kolekcji z zaokrągleniem do 50 groszy. Co ciekawe dając kasjerowi 5 złotych, nie otrzymałem reszty :P. Kokoszyce to chyba jedyne miejsce na kuli ziemskiej, gdzie pomimo wielu wolnych miejsc, kibice biją się o wejściówki. Traktowane są bowiem jako vouchery, które można wymienić na złocisty napój (gotówka nie jest akceptowana).

Mecz zaplanowano w Boże Ciało w czwartek.

Jak widać, komuś nie spodobały się zwłaszcza środkowe paragrafy regulaminu.

Gospodarze na zielono-żółto-niebiesko. Chyba pasują te kolory do siebie?

W przerwie można było się napić świeżego koktajlu z truskawek za jedyne 3 zł.

Mariusz Konieczny, czyli rezerwowy bramkarz Kokoszyc, rozgrzewał się w bluzie klubu z Bieńkowic. Spiker określił go mianem legendy raciborskiej piłki. Nie wiem jednak ile dokładnie ma lat. Jedni mówili że 49, inni że 48 lat. Ze strony internetowej KS 25 wynika, iż ma "tylko" 46 lat.

"Nastąpiło widoczne orzeźwienie na trybunach" - tak spiker podsumował jego wejście na boisko, które nastąpiło w czasie trwania drugiej połowy. Co widać i słychać na moim filmie, na trybunach było jednak cicho jak makiem zasiał. Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym momencie rozbrzmiały dzwony w okolicznym kościele.

Bramki w meczu nie przepuścił.

Pomimo padających bramek, spotkanie toczyło się jakby w lekko ospałym tempie. Trzy zasłużone bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie. W drugiej połowie, mecz był wyrównany, ale gospodarze strzelili kolejne 3 gole i bezdyskusyjnie wygrali 6-0. Gol na 2-0 na moim filmie. Pozycje w tabeli: 8 i 12.

Na koniec panorama, gdzie starsza pani z domku jednorodzinnego z zaciekawieniem oglądała mecz.